Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Podczas akcji świątecznej, z działalności kiermaszu oraz sklepiku szkolnego, zebraliśmy 800 złotych. Pieniądze w całości zostaną przekazane na leczenie chorej uczennicy naszej szkoły. Jest to świąteczny upominek dla Emilki od społeczności szkolnej, która zaangażowała się w działania o charakterze wolontariackim. 

Uczennicy życzymy zdrowia, a wolontariuszom dziękujemy!