Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W bieżącym tygodniu klasy II TI i III TB wraz z wychowawcami zorganizowały spotkania integracyjne poza szkoła. Klasa III TB udała się na nowo powstałe miejskie lodowisko, gdzie wzajemnie uczyła się jazdy na łyżwach. Klasa II TI zrealizowała otrzymany bon zdobyty w szkolnym konkursie "Sportowa Mława" udając się do kręgielni Joker, gdzie rozegrała turniej w kręgle.

Spotkania były szansą na lepsze poznanie się podczas rywalizacji oraz możliwością do zacieśnienia więzi, przyjaźni i prowadzenia dialogu w rzeczywistości poza szkolnej.