Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

22 grudnia 2023r. w szkole odbyło się kolędowanie uczniów i nauczycieli wprowadzające w bożonarodzeniowy nastrój. Zespół muzyczny swoimi interpretacjami najpiękniejszych i najbardziej popularnych kolęd i pastorałek zachęcił społeczność szkolną do pełnego serdeczności i spontaniczności śpiewu. Uczniowie, na ręce Pani Dyrektor Urszuli Makowskiej złożyli życzenia świąteczne, a następnie symbolicznie, dzieląc się tym samym z każdym uczniem, nauczycielem i pracownikiem szkoły, podzielili się opłatkiem. Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia pełnych wiary, dobra i serdeczności Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i pokoju w nadchodzącym Nowym 2024 Roku.

Następnie uczniowie udali się na Wigilie klasowe, by razem z kolegami i wychowawcami podtrzymywać tradycje świąteczne.

Spotkanie odbyło się dzięki Szkolnemu Zespołowi Muzycznemu pod kierunkiem ks. Marcina Niesłuchowskiego, który tworzą: wokal: Samanta Maćkowska, kl. V TR, Panie: Joanna Zadrożna, Anna Malicka, Anna Wachowicz; instrumenty muzyczne: Amelia Wiśniewska, Michał Rengel z kl. II TI, Oskar Paliński z kl. IV TP.

Serdecznie dziękujemy za przygotowanie spotkania i stworzenie niezapomnianej atmosfery.