Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

11 stycznia 2024 r. klasa III TI A wraz z wychowawcą Panią Anną Tupacz i Panem Andrzejem Smolińskim korzystając z uprzejmości Pani Dyrektor LO ACK Iwony Godlewskiej uczestniczyła w zajęciach o charakterze strzeleckim w Akademickim Centrum Kształcenia przy Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. Ignacego Mościckiego w Mławie. Uczniowie i nauczyciele uczestniczyli w profesjonalnym przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa, obsługi i budowy broni, które przeprowadził Pan Wojciech Wroniszewski. Po szkoleniu uczniowie i nauczyciele strzelali z broni laserowej. Celem wyjścia była aktywizacja młodzieży do uprawiania sportu.