Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

12 stycznia 2024r. uczniowie klasy IV TI z Panią Ewą Wiącek udali się do Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w celu obejrzenia wystawy „Słowo w walce o wolność” zorganizowanej z okazji 42. rocznicy ogłoszenia stanu wojennego. Wystawa upamiętnia wydarzenia z 1981r. oraz działalność opozycjonistów z czasów PRL. Z wystawą młodzież zapoznał jeden z działaczy opozycyjnych tamtych czasów Pan Marek Dusiński. Podczas prezentacji nie zabrakło również osobistych wspomnień oraz informacji na temat panującego wówczas totalitaryzmu.