Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Bal Studniówkowy w Budowlance na długo zostanie zapamiętany jako niezwykły. 3 lutego 2024r. o godz.19.00 w sali bankietowej Bajkowa w Gajówkach rozpoczęła się wyczekiwana przez wszystkich tegorocznych maturzystów z Technikum Reklamy, Technikum Budownictwa, Technikum Informatycznego uroczystość. Ciepłe słowa skierowali w stronę młodzieży: Pan Jerzy Rakowski - Starosta Mławski, pani dyrektor Urszula Makowska oraz przedstawiciele Rodziców. Uczniowie klas czwartych złożyli podziękowania i kwiaty na ręce zaproszonych gości,  dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego, rodziców i wychowawczyń: p. Marleny Komur,  p. Marzeny Naguckiej, p. Agnieszki Bartosiewicz. Po oficjalnych, ale pełnych wzruszenia chwilach, klasy tradycyjnie zaprezentowały się w polonezie. Przygotowane układy taneczne przez panią Alicję Szulc były nowatorskie i niepowtarzalne.

Serdeczna atmosfera Balu, zaangażowanie Rodziców i postawa młodzieży sprawiły, że wspólna zabawa dała wiele radości, pozytywnych przeżyć i zostanie zapamiętana na całe życie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez Codziennik mławski