Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Zespół Szkół Nr 1

w Mławie im.Jerzego Ciesielskiego

Nagroda Starosty mławskiego dla najlepszego maturzysty

Starosta Powiatu Mławskiego - Jerzy Rakowski, podczas XXIX Sesji Rady Powiatu w dniu 7 października 2021r. wręczył  nagrody maturzystom, którzy w roku szkolnym 2020/2021 uzyskali najwyższe wyniki w szkole.

Laureatem nagrody w naszej szkole jest uczeń klasy IV Technikum Informatycznego Krystian Ogrodowczyk, który uzyskał najwyższe wyniki maturalne, biorąc pod uwagę przedmioty zdawane na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Gratulujemy!

Obecnie Krystian jest studentem Informatyki w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. Życzymy mu dalszych sukcesów edukacyjnych, zawodowych i osobistych.