Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

29 września 2021r. obchodzimy dwa święta: Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania oraz Światowy Dzień Serca.

W naszej szkole 4 października 2021r. dołączyliśmy do Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej "CZYTAMY Z SERCEM". W bibliotece szkolnej do wspólnego czytania przystąpiły klasy II TP/TR i II TI. Celem akcji była promocja literatury i czytelnictwa oraz poszerzanie wiedzy uczestników na temat budowy i funkcjonowania serca, profilaktyki chorób serca oraz jego symboliki, rozwijania wrażliwości na cierpienie i potrzeby osób chorych oraz propagowanie zdrowego stylu życia jako jednej z form przeciwdziałania chorobom układu sercowo-naczyniowego. Spotkanie zostało zorganizowane przez nauczyciela biologii - Joannę Szemplińską oraz nauczycieli bibliotekarzy - Marlenę Krystkiewicz i Martę Ziębicką.