Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Jerzy Rakowski - Starosta Mławski, w związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej, przyznał nagrodę Starosty Powiatu Mławskiego Pani Katarzynie Krzywdzie, nauczycielce przedmiotów zawodowych budowlanych oraz Kierownikowi Kształcenia Praktycznego w Zespole Szkół Nr 1. Oficjalna uroczystość odbyła się w dniu 7 października 2021r. podczas XXIX Sesji Rady Powiatu, wówczas nastąpiło wręczenie wyróżnień za wysokie osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze nauczycielom mławskich szkół ponadpodstawowych, w tym Pani Krzywdzie. Bardzo się cieszymy, że wśród dziesięciorga laureatów jest nauczycielka naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy!

Katarzyna Krzywda jest inż. budownictwa z 12 letnim stażem pracy w oświacie, nauczycielem wykonującym swój zawód z pasją i zaangażowaniem. Potrafi zainteresować nauczanymi przedmiotami i rozbudzić chęć zdobywania wiedzy przez młodzież. W pracy dydaktycznej stosuje zróżnicowane metody aktywizujące, wykorzystuje technologię informacyjną i komunikacyjną, korzysta z bogatej cyfrowej biblioteki pomocy dydaktycznych, co ułatwia uczniom naukę. Angażuje się w działania na rzecz szkoły, organizuje praktyki zawodowe, uczestniczy w realizacji projektów unijnych, promocji szkoły, rekrutacji. Jest dobrym organizatorem, osobą, która potrafi zachęcić do pracy innych. Nie szczędzi czasu na wypełnianie zadań zawodowych.