Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W naszej szkole dbamy o relacje koleżeńskie. Uczniowie chętnie uczestniczą w różnych przedsięwzięciach mających charakter integracyjny. Znajdują oni różne okazje, by spędzić ze sobą czas w nieco inny sposób niż na lekcjach, gdzie zdobywają wiedzę. Organizują Dzień Chłopaka, Dzień Kobiet, Dzień Wiosny, Walentynki. Każda z klas decyduje o formie spędzanego czasu. Jedni wybierają spotkania w klasie przy smacznym cieście czy pizzy, inni decydują się na wyjście do kręgielni, gdzie współzawodnicząc mają okazję lepiej się poznać. Uczniowie najlepiej pamiętają tak spędzone chwile, bo są one pełne żartów, swobodnych rozmów, luźniejszych relacji z wychowawcami i nauczycielami. 

W ostatnim czasie z okazji Dnia Chłopaka nasze klasy II TP/TR, I TIa, I TB, III TIb gościły w kręgielni, klasy I TR i I TB integrowały się przy smacznym torcie, klasa II TE kosztowała wykwintnej pizzy, klasa I TIa poznawała zabytki Mławy podczas wycieczki po mieście.