Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 13 października 2021r. w szkole odbył się Memoriał Szachowy im. Jerzego Ciesielskiego dla młodzieży Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia. Organizatorem turnieju był ks. Marcin Niesłuchowski. Celem zawodów było upamiętnienie postaci Jerzego Ciesielskiego - patrona szkoły oraz propagowanie dyscypliny rozwijającej szybkie i skuteczne myślenie z dala od komputera oraz zdrową rywalizację między uczestnikami. Szachowym Mistrzem Szkoły został Konrad Kuciński z kl. III TBp, Wicemistrzem Wiktor Nowakowski z kl. II TB, trzecie miejsce zajął Wiktor Burczyk z kl. IV TIZwycięzcom gratulujemy!

 W zawodach wzięło udział siedemnaścioro szachistów z siedmiu klas: Tomasz Robaczyński z IV TI, Oskar Zadrożny z II TB, Wiktor Nowakowski z II TB, Kamil Kuchciński z I TI, Igor Zasina z II TE, Jakub Arent z III TBp, Patryk Zembrzuski z I TIa, Jakub Sokal z I TIa, Oskar Gorząch z I TIa, Bartłomiej Chmielewski z II TB, Mateusz Jóźwiak z I TIa, Konrad Kuciński z III TB, Kamil Małecki z I TIa, Dominik Olszewski z II TBp, Amelia Kujawa z II TR, Gabriel Rogalski z II TBp, Wiktor Burczyk z IV TI. Wszyscy zawodnicy wykazali się duchem rywalizacji i zaangażowania, za co zostali nagrodzeni medalami.

Memoriał im. Jerzego Ciesielskiego wpisuje się w szereg działań prowadzonych w szkole, by upamiętnić postać patrona i  zainspirować młodzież do czerpania szlachetnych wzorców.