Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W tym roku rywalizację sportową w piłkę nożną chłopców zainaugurowali uczniowie klas I i II technikum i szkoły branżowej. Rozegrali oni między sobą kilka meczy. Zwycięzcy kolejnych etapów stawali do następnych baraży. 29 października 2021 r. w finałowym meczu spotkały się klasy II TE i II M. Po zaciętej walce zwyciężyła klasa II M. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom - gratulujemy!

Przed nami kolejne meczowe spotkania. Tym razem klas III i IV. Z uwagą będziemy śledzili ich wyniki.