Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. Podobnie jak w ubiegłych latach w szkole odbędzie się wspólne odśpiewanie hymnu narodowego w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11. W tym roku będzie to środa, 10 listopada. Zapraszamy! 

W 2018r., w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości otrzymaliśmy z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy piękny dar -  flagę państwową. W liście skierowanym do nas Prezydent napisał:  „W roku stulecia odzyskania niepodległości uroczyście przekazuję społeczności Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie jubileuszowy dar – flagę Rzeczypospolitej Polskiej. Eksponujcie ją Państwo z dumą i radością – jako manifestację oddania Polsce i wyraz naszej tożsamości.”