Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów


W Mławskiej Hali Sportowej 9 listopada 2021 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpili najlepsi zawodnicy szkół średnich. Naszą szkołę reprezentowali zwycięzcy Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego. Podczas zawodów powiatowych rozegrali oni kilka meczy, by w końcu zawalczyć o miejsca na podium. Zwycięskim teamem okazali się uczniowie klasy III TRW: Jakub Tomczykowski i Artur Zakrzewski. W kwalifikacji końcowej zajęli II miejscy, dzięki czemu wywalczyli srebrne medale i puchar. Cieszymy się z sukcesu zawodników i opiekuna drużyny - Pani Alicji Szulc. 
Gratulujemy!