Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W ramach realizacji projektu "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego" w dniach 18 i 19 listopada 2021r. uczniowie Technikum Informatycznego, którzy ukończyli w minionym roku szkolnym kurs pilotażu drona, doskonalili swoje umiejętności podczas kursu " Fotografia z drona". Kurs ten przygotowuje do samodzielnego wykonywania poprawnych zdjęć lotniczych z drona, ich opracowania do druku oraz na potrzeby wykorzystania w publikacjach internetowych. W formie warsztatowej Pan Tomasz Kowalski omówił dostępne na rynku narzędzia do fotografii z powietrza, ich możliwości, zasady prawidłowej konfiguracji, ustawień i dobrych praktyk. Zapoznał uczniów z podstawowymi pojęciami fotograficznymi i zasadami obróbki plików RAW. Zdobyte doświadczenie uczniowie wykorzystają podczas dalszej nauki i w przyszłości, w pracy zawodowej.

Koordynatorem projektu w szkole jest Pani Marzena Nagucka.