Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Chcąc zainteresować młodzież historią Polski, pobudzić w niej postawy patriotyczne oraz  kształtować świadomość narodową i szacunek wobec ojczyzny, w przededniu Narodowego Święta Niepodległości odbył się w formie prezentacji multimedialnej "Klasowy quiz historyczny z okazji Święta Niepodległości". W quizie  wzięli udział uczniowie klasy I Technikum Informatycznego A. Udzielili oni odpowiedzi na 20 wyświetlonych pytań. Pytania miały charakter zamknięty i otwarty, sprawdzały wiedzę dotyczącą dziejów Polski. Najlepiej w rywalizacji wypadł Patryk Zembrzuski, który został laureatem quizu. Zwycięzcy gratulujemy sukcesu, a nauczycielom i uczniom pomysłu na upamiętnienie ważnej rocznicy!

Quiz przygotowali i przeprowadzili: Pani Anna Tupacz, Pan Mariusz Skwarski.