Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Szkoła, dbając o lepszą edukację młodzieży, sukcesywnie wyposaża pracownie lekcyjne w nowoczesny sprzęt komputerowy i specjalistyczny. Środki pozyskane w trakcie realizacji Rządowego programu „Aktywna tablica” przeznaczono na zakup tablic interaktywnych. Dodatkowe wyposażenie zyskały pracownie: języków obcych, polonistyczna i  kształcenia zawodowego, w zawodzie technik budownictwa.

Tablice interaktywne pozwalają przejrzyście zaprezentować treści, a także zachęcają uczniów do wzięcia aktywnego udziału w zajęciach. Są wyposażone w technologię dotykową, można je obsługiwać zarówno przy pomocy pisaka, jak i dowolnego obiektu nieprzezroczystego. Specjalne oprogramowanie multimedialne pozwala na przeprowadzenie ciekawych zajęć na dowolny temat.

Daje też możliwość  przedstawiania przygotowanych prezentacji multimedialnych, filmów edukacyjnych, tabel, projektów i map. W szkole odbyły się już pierwsze lekcje z wykorzystaniem tablic. Nauczyciele i uczniowie chętnie korzystają z urządzenia, gdyż zapewnia ono doskonałą jakość odbioru i łatwość w przekazywaniu i rozumieniu omawianych zagadnień.