Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 23 listopada 2021r. uczniowie klas I TB, I TR, II TIb, II TR/TP, III TIa udali się do MDK w Mławie w celu obejrzenia filmu "Fatima", portugalsko - amerykańskiej produkcji o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom chrześcijan na początku XXw. W 1917r. podczas wielkiej wojny, ludzie potrzebowali nadziei - doświadczyli cudu. Film jest perełką pośród wielu filmów o podobnej tematyce. Wysoka gra aktorska młodych aktorów, piękne zdjęcia, muzyka  i doskonała reżyseria sprawiły, że uczniowie w ogromnym skupieniu śledzili kolejne sceny. W kinie panowała absolutna cisza. Młodzież potwierdzała, że jest to film, który porwie wierzącego, ale i zainteresuje wątpiącego. 

Organizatorką grupowego wyjścia do kina była Pani Joanna Raczkowska.