Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Samanta Maćkowska, uczennica klasy III Technikum Reklamy, zajęła III miejsce XXV Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Religijnej - "Fera 2021" w kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów. Festiwal odbył się 21 listopada 2021r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu Iłowo - Osada. W rywalizacji wokalnej solistów wzięło udział 43 uczestników. Samanta wyróżniała się ciekawą interpretacją piosenek. W szkole swój talent miała okazję prezentować nam podczas uroczystości i akademii szkolnych. Samanta jest też uczestniczką zajęć wokalnych Miejskiego Domu Kultury w Mławie, gdzie rozwija swoją pasję.

Gratulujemy sukcesu i jesteśmy dumni z reprezentowania naszej szkoły!