Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Niedawno szczyciliśmy się wynikami drużyn dziewcząt i chłopców w grze w badmintona podczas zawodów powiatowych, dziś możemy ogłosić kolejny sukces. Drużyna w składzie: Grzegorz Kaszuba z klasy III TB, Oskar Cichocki z klasy III TE, Jakub Urawski z klasy IV TI wywalczyła najwyższe trofeum w Rejonowej Licealiadzie w Badmintona. Zawody odbyły się 25 listopada 2021r. w Mławskiej Hali Sportowej. Do rywalizacji przystąpiły najlepsze drużyny w rejonie. Zawodnicy z naszej szkoły dzięki wspaniałej koncentracji,  technice i taktyce nie mieli sobie równych. Z łatwością odnieśli zwycięstwo. Gratulujemy sukcesu i jesteśmy dumni z reprezentowania szkoły na zewnątrz.

Opiekunem zwycięskiej drużyny jest Pani Agnieszka Korytowska.