Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Wolontariusze naszej szkoły chętnie angażują się w pomoc potrzebującym. Tym razem wzięli oni udział w Świątecznej Zbiórce Żywności w jednym z mławskich supermarketów. W tym roku po raz 25., w dniach 26 i 27 listopada, w 2345 sklepach w Polsce wolontariusze zachęcali Polaków do pomocy. Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem "Święta godne, a nie głodne!". Zbiórkę organizuje Federacja Polskich Banków Żywności, zebrane produkty trafiają do organizacji pomocowych, np. jadłodajni, domów pomocy społecznej, świetlic środowiskowych, hospicjów, domów dziecka czy ośrodków wsparcia dla samotnych matek. Zaangażowanie i poświęcony czas Wolontariuszy, to cudowny dar ofiarowany innemu człowiekowi. Dziękujemy!

Opiekunem wolontariuszy jest Pani Joanna Zadrożna.