Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Wolontariatu organizują w dniach 1-14 grudnia 2021r. zbiórkę żywości. Produkty takie jak: ryż, mąka, olej, cukier, konserwy, słodycze, makarony i inne artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia można złożyć w gabinecie pedagoga szkolnego lub w sali nr 10. Zebrana żywność trafi do paczek świątecznych, które przekazane zostaną osobom samotnym, starszym, biednym, będącym pod opieką Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie. Do wzięcia udział w akcji zachęcamy całą społeczność szkolną. Liczymy na aktywność klas, docenimy te klasy, które wykażą się największą ofiarnością.

Koordynatorami akcji są Panie: Alicja Stando, Anna Malicka, Joanna Zadrożna, Marlena Komur, Anna Wachowicz.