Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 138 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

 

Dziś odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w halową piłkę nożną dziewcząt. Nasza reprezentacja w składzie: Olga Dąkowska, Dominika Dudalska, Kinga Kolwicz, Oliwia Wodzyńska z klasy I TR oraz Amelia Kujawa, Patrycja Piasecka, Jola Lubańska, Oliwia Badiura z klasy II TR zajęła III miejsce. Do rywalizacji zgłosiło się pięć drużyn z mławskich szkół średnich. Dziewczęta rozgrywały turniej systemem "każdy z każdym", piłkarki zaprezentowały się w czterech meczach, z czego trzy zremisowały, jeden przegrały. Ostatecznie pokonały drużyny ZS nr 4 i ZS nr 3, uległy zaś drużynom I LO i ZS nr 2. Gratulujemy dziewczętom sukcesu!

Opiekunem drużyny jest Pani Agnieszka Korytowska.