Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Realizacja kolejnej edycji „Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie” nie byłaby możliwa bez pomocy i wsparcia szkół, wielu instytucji publicznych oraz firm prywatnych. Dlatego i my pragniemy przyłączyć się do tej akcji. Celem głównym tego projektu jest zebranie i przekazanie darów w postaci między innymi żywności, chemicznych środki czystości oraz środków higienicznych, artykułów szkolnych i zabawek, które będą bezpłatnie przekazane naszym Rodaków na Wschodzie. Pomoc ta jest przede wszystkim wyrazem naszego podziękowania za trwanie przez nich w polskości, za zachowanie polskiego ducha w miejscach ich zamieszkania - Ukrainie, Litwie, Białorusi, w Mołdawii, Rumunii, Kazachstanie i Rosji

Przyniesione produkty można złożyć w bibliotece szkolnej. Prosimy o ofiarność!