Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W piątek 3 grudnia 2021 roku kolejna grupa uczniów miała okazję uczestniczenia w kursie "Fotografia z drona". Młodzież z Technikum Informatycznego, która posiada już „Europejskie uprawnienia Pilota drona w zasięgu wzroku”, doskonaliła swoje umiejętności w wykonywaniu fotografii z powietrza, opracowaniu ich do druku lub wykorzystaniu w publikacjach internetowych. Szkolenie odbyło się w ramach realizacji projektu "Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego". Warsztaty dla uczniów poprowadził Pan Tomasz Kowalski.

Koordynatorem projektu w szkole jest Pani Marzena Nagucka.