Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniu 4 grudnia 2021r. drużyna chłopców w składzie:  Grzegorz Kaszuba z klasy III TB, Oskar Cichocki z klasy III TE, Jakub Urawski z klasy IV TI na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w badmintonie w Ostrołęce wywalczyła III miejsce w województwie mazowieckim. Chłopcy stanęli na trzecim stopniu podium obok zawodników z VII LO z Warszawy, którzy zajęli I miejsce i  zawodników z LO z Żyrardowa, którzy uplasowali się na II pozycji.

Zawodnikom i ich opiekunowi Pani Agnieszce Korytowskiej gratulujemy sukcesu.