Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Tradycyjnie, jak co roku 6 grudnia odwiedził naszą szkołę św. Mikołaj. Złożył piękne życzenia i wszystkich poczęstował słodkim upominkiem. W rolę św. Mikołaja wcielił się  Kacper Rutkowski - uczeń klasy II TR, towarzyszyły Mu urocze śnieżynki, czyli Samanta Maćkowska - uczennica klasy III TRp, Patrycja Piacecka i Jolanta Lubańska - uczennice klasy II TR. Mikołajki to nie tylko prezenty i luźniejszy dzień w szkole. To także wyjątkowa oprawa, niecodzienny klimat i odrobina magii. W klasach pojawiły się piękne choinki, ozdoby świąteczne. W tym dniu nasi uczniowie poczuli się ważni, docenieni, dla siebie życzliwi. Mikołajkowy czas, to również moment uśmiechu, dzielenia się szczęściem z innymi, bo przecież dzięki temu, każdy może zostać św. Mikołajem.

Te wspaniałe chwile mogliśmy przeżyć dzięki zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego i jego opiekunkom, Paniom: Annie Malickiej, Annie Wachowicz.