Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

7 grudnia 2021r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji honorowego oddania krwi organizowanej przez Zespół Szkół Nr 2 w Mławie. Na 35 uczniów chętnych do oddania krwi, 17 przeszło wszystkie badania pozytywnie. Łącznie uczniowie oddali 7,5 litra krwi. Biorąc po uwagę czas pandemii, jest to bardzo dobry wynik, co podkreślały Panie z krwiodawstwa.

Wszystkim Młodym, dzielnym Krwiodawcom dziękujemy! 

Krwiodawców wspierała Pani Joanna Zadrożna - opiekun Szkolnego Koła PCK.