Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniach 2 i 3 grudnia 2021r. uczniowie Zespołem Szkół Nr 1 przystąpili do akcji Paczka na Kresy polegającej na zbiórce darów i funduszy przeznaczonych na świąteczne paczki dla Polaków z Litwy i Ukrainy.  Zbierano produkty spożywcze i środki czystości oraz  darowizny pieniężne. W akcję zaangażowali się wolontariusze i wychowawcy klas. Dary ze szkoły zostały dostarczone do punktu dystrybucji w Aninie,  gdzie skompletowane przekazano dalej, do potrzebujących Polaków na Kresach. Darowizny pieniężne zostały przekazane na konto Fundacji. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

O wynikach akcji napisano również w "Codzienniku mławskim":

 https://codziennikmlawski.pl/2021/12/09/paczka-na-kresy-w-dwoch-mlawskich-szkolach/