Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów


10 grudnia 2021 roku w bibliotece szkolnej zorganizowano szkolną akcję czytelniczo – profilaktyczną pod hasłem „Dbam o skórę – bo czytam”. W ramach spotkania uczestnicy mieli okazję, poprzez czytane na głos teksty popularno – naukowe oraz obejrzane filmy, zapoznać się z budową, funkcjami, higieną i chorobami skóry. W związku z dołączeniem szkoły do ogólnopolskiej akcji Znamię. Znam je?, szczególną uwagę zwrócono na profilaktykę nowotworową – czerniaka skóry. Na spotkaniu nie zabrakło profesjonalistek z zakresu kosmetologii. Bardzo miło było nam gościć Panie Jolantę Dalkę oraz Beatę Chrzczon (mamę jednego z naszych uczniów), na co dzień pracujące w salonie Jola Dalka GLAM. Uczennice miały okazję zobaczyć wykonanie dziennego makijażu, dowiedzieć się więcej na temat właściwej pielęgnacji skóry oraz zapoznać się z działaniem profesjonalnego sprzętu, używanego w salonach kosmetycznych LumiSpa.

W spotkaniu wzięły udział Panie Dyrektor Urszula Makowska i Urszula Godlewska oraz klasy II TR i III TR. Organizatorkami spotkania były Panie Joanna Szemplińska, Marlena Krystkiewicz i Marta Ziębicka.