Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

6 grudnia 2021r., w Mikołajki klasy II TI i III TIa udały się na wycieczkę do Warszawy. Wyjazd łączył cele: edukacyjny i rekreacyjny. Chcą lepiej poznać historię stolicy uczniowie odwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego. Zwiedzili oni ekspozycję stałą muzeum, z zainteresowaniem wysłuchali opowieści Pani przewodnik o zrywie niepodległościowym Warszawiaków dążących do odzyskania wolności, ich losach, zniszczeniu miasta. Kolejnym miejscem na trasie, które odwiedziły klasy był park trampolin Hangar 646. Tutaj uczniowie mogli spożyć nadmiar energii, wykazać się sprawnością i kreatywnością, w wielu sytuacjach sprawdzić swoją koleżeńskość. Wyjazd, obie klasy, uważają za niezwykle udany. 

Organizatorkami wycieczki były Panie: Alina Zielińska, Edyta Tadrzak.