Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki "Poznaj Polskę" uczniowie klas II TI i II TB udali się na jednodniową wycieczkę do Gietrzwałdu, Stoczka Warmińskiego i Olsztyna, realizując tym samym wariant projektu: Śladami Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Celem wyjazdu było uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego młodzieży poprzez umożliwienie im poznawania Polski. Projekt wycieczki przygotowany przez nauczycieli uzyskał akceptację, dzięki czemu uczniowie mogli zobaczyć miejsce objawień maryjnych i miejsce pobytu więzionego Bł. Kardynała Wyszyńskiego.

Organizatorem wycieczki był ks. Marcin Niesłuchowski.