Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

14 grudnia 2021r. w ramach realizowanego projektu Kulturalni - wspólnie z Młodzieżowym Ruchem PCK odbyły się warsztaty taneczne, które poprowadził instruktor tańca Pan Piotr Jankowski. Młodzież z klasy I TR w trakcie lekcji zapoznała się z podstawowymi krokami tańca i zasadami funkcjonowania na scenie. Zajęcia były wspaniałą integracją młodzieży, doskonałą zabawą i promocją idei realizowanych przez PCK.

Koordynatorem projektu w szkole jest Pani Joanna Zadrożna.