Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy.
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich
Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski.

Tymi słowami rozpoczęła się niejedna wigilia klasowa w szkole, która wprowadziła zebranych w okres oczekiwania na Boże Narodzenie. Wigilie klasowe to świetny moment, aby w atmosferze wzajemnej życzliwości, przy dźwiękach znanych i lubianych kolęd oraz wspólnym posiłku dzielić się miłością, życzliwością, szacunkiem, nieść pokój i światło. Zgodnie z tradycją na wigilijnym stole znalazł się opłatek, sianko, stroik oraz pierniczki i inne słodkości przygotowane przez uczniów. Swoim spotkaniem wigilijnym podzieliła się z nami klasa I TR z Panią Joanną Zadrożną.