Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

20 grudnia 2021 r. na MS Teams odbył się w formie prezentacji multimedialnej „Weihnachts - und Silvesterquiz”. W quizie wzięli udział uczniowie klasy I Technikum Informatycznego A. Udzielali oni odpowiedzi na 20 wyświetlonych pytań w języku niemieckim. Pytania miały charakter zamknięty i otwarty. Decydowała kolejność zgłoszeń do odpowiedzi.
Celem konkursu było kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych ze świętami Bożego Narodzenia w krajach niemieckiego obszaru językowego.
Najlepiej w rywalizacji wypadła Aleksandra Rutkowska, która została laureatką quizu. Drugie miejsce zajął Patryk Zembrzuski, trzecie Miłosz Dobrosielski.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Konkurs przygotowała i przeprowadziła Pani Anna Tupacz.