Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniach 17 - 20 stycznia 2022r. o godz. 17.00 w szkole odbędą się zebrania z Rodzicami wg następującego harmonogramu:

17.01.2022 r. - Zebrania z rodzicami uczniów klas I.

18.01.2022 r. - Zebrania z rodzicami uczniów klas II i klasy III TBp

19.01.2022 r. - Zebrania z rodzicami uczniów klas III z wyjątkiem klasy III TIp.

20.01.2022 r. - Zebrania z rodzicami uczniów klasy III TIp  i rodzicami uczniów klas IV.

Rodziców prosimy o przestrzeganie na terenie szkoły wymogów sanitarnych: zmierzenia temperatury, dezynfekcji rąk, noszenia maseczki, zachowania odpowiedniego dystansu.

Szczegółowy harmonogram spotkań znajdziecie Państwo poniżej.

 

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI

 

w ZESPOLE SZKÓŁ NR 1

 

Godz. 1700

Zebrania z rodzicami odbywają się w trybie stacjonarnym.

 

PONIEDZIAŁEK 17.01.2022 roku

 

Klasa

Wychowawca

nr sali

I TIap

Anna Tupacz

5

I TIBp/TPp

Kamila Żmijewska

13

I TBp

Marta Ziębicka

Biblioteka

I TRp

Joanna Zadrożna

10

I mp

Paulina Florkowska

16

 

 

 

WTOREK 18.01.2022 roku

 

Klasa

Wychowawca

nr sali

II TIp

Edyta Tadrzak

14

II TPp/TRp

Marlena Krystkiewicz

Biblioteka

II TBp

Andrzej Goszczycki

12

II TEp

Wioletta Rybka

22

II mp

Marta Stawińska

8

III TBp

Marzena Nagucka

10

 

 

 

Środa 19.01.2022 roku

 

Klasa

Wychowawca

nr sali

III TI A

Alina Zielińska

11

III TI B

Mariusz Skwarski

5

III TB

Alicja Szulc

15

III TRW

Jolanta Najsznerska

14

III TE/TR

Ewa Wiącek

23

III TRp

Marlena Komur

12

III mp

Andrzej Olewiński

20

 

 

 

CZWARTEK 20.01.2022 roku

 

Klasa

Wychowawca

nr sali

III TIp

Agnieszka Bartosiewicz

5

IV TI

Agnieszka Korytowska

15

IV TB

Hubert Świniarski

20

IV TRW/TO

Joanna Szemplińska

21