Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Od dnia 26.01.2022r. do dnia 28.01.2022r. z powodu zagrożenia dla zdrowia uczniów wynikającego z aktualnej sytuacji epidemicznej w szkole we wszystkich  klasach Technikum Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego i Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego  zajęcia edukacyjne organizowane będą w ramach kształcenia na odległość z wykorzystaniem komunikatora Teams.