Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Ministerstwo Edukacji i Nauki poinformowało, że od 27 stycznia 2022r. do 27 lutego 2022r. uczniowie szkół ponadpodstawowych, w tym naszej szkoły,  przechodzą na naukę zdalną.

Przedłużający się okres trwania pandemii COVID-19 i rosnąca w ostatnich dniach liczba zachorowań sprawiły, że konieczne jest czasowe ograniczenie nauki stacjonarnej. Bez zmian pozostają terminy rozpoczęcia i zakończenia ferii zimowych w poszczególnych województwach w bieżącym roku szkolnym. Czas ferii dla naszego województwa, a tym samym i naszej szkoły, przypada na 31.01.2022r - 13.02.2022r.