Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W dniach 31.01.2022r - 13.02.2022r. uczniowie z czterech województw, w tym województwa mazowieckiego, rozpoczynają zimowy wypoczynek. 

Każdy z nas czekał z utęsknieniem na ferie zimowe. To doskonała okazja na odrobinę dłuższego wypoczynku z rodziną lub znajomymi, jest to czas, kiedy możemy złapać oddech i zrelaksować się, zapominając o codziennych obowiązkach. W naszym kraju nie brakuje interesujących miejsc, które warto odwiedzić podczas ferii zimowych. Co wybierzemy - góry, Mazury, a może morze, górkę pod lasem czy lodowisko? Gdziekolwiek będziemy pamiętajmy o bezpieczeństwie. Niezależnie od tego, czy wyjedziemy na zorganizowany wypoczynek, spędzimy ferie w domu lub na półkoloniach, ważne jest zachowanie podstawowych zasad i przepisów bezpieczeństwa. Dotyczą one zarówno przemieszczania się, jak również różnych form aktywności i odpoczynku. 

Życzymy wszystkim wytchnienia, relaksu i niezapomnianych przeżyć. Prosimy, prześlijcie nam najpiękniejsze zdjęcia z ferii, które potwierdzą, że był to wspaniały czas. Najładniejsze zaprezentujemy.