Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do I Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego - Matematycznego "Epickie Pi" organizowanego przez Krzysztofa Chojeckiego - Pana Pistację, nauczyciela matematyki, YouTubera, szkoleniowca i nauczyciela malarstwa. Konkurs polegał na stworzeniu prac zawierających symbol liczby PI w co najmniej jednej z trzech kategorii: rysunku i malarstwie, rzeźbie lub pozostałych dziedzinach wyrazu artystycznego.

Uczniowie klasy III Technikum Reklamy wykonali prace w różnych technikach artystycznych. Zaprezentowali prace plastyczne, rzeźbiarskie i poetyckie. Martyna Michalska i Piotr Przybyłowski uwzględnili liczbę Pi w rysunkach, Oliwia Piłkowska wykonując rzeźbę Ensteina, Samanta Maćkowska, Dominik Olkowski i Kacper Zaraziński pisząc wiersze. Stworzyli oni bardzo interesujące prace, które będą mocnym punktem w ogólnopolskim konkursie.

Wszystkim uczniom i ich opiekunce, Pani Paulinie Florkowskiej - nauczycielce matematyki, gratulujemy pomysłowości.