Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Od 19 lutego 2022 roku rozpoczęła się w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie realizacja kolejnego zadania w ramach projektu finansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, realizowany w ramach Działania 10.3. Doskonalenie zawodowe, Poddziałanie 10.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów „Zawód drogą do sukcesu! Wsparcie uczniów i nauczycieli szkół prowadzących kształcenie zawodowe z powiatu mławskiego”.

W ramach tego zadania uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie biorą udział w zajęciach dodatkowych z matematyki, języka angielskiego, przedmiotów zawodowych oraz doradztwa zawodowego.

 

Wśród osób zrekrutowanych do udziału w projekcie jest młodzież kształcąca się w technikum budownictwa, technikum elektrycznym, technikum informatycznym i technikum reklamy. Podczas zajęć dodatkowych kształcone są kompetencje kluczowe oraz rozwijane umiejętności zawodowe w zakresie nowoczesnych i tradycyjnych technologii w budownictwie; projektowania i wykonywania reklam oraz nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych w elektryce.