Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Po wybuchu wojny w Ukrainie społeczeństwo polskie ruszyło ze spontaniczną pomocą potrzebującym. W naszej szkole Wolontariat pod kierunkiem Pani Joanny Zadrożnej i ks. Marcina Niesłuchowskiego ogłosił akcję zbiórki produktów spożywczych, sanitarnych i lekarstw. Wasza odpowiedź była natychmiastowa. Przekazaliście bardzo dużo darów, które są pakowane i już dziś zostaną przewiezione na granicę, skąd trafią na Ukrainę. 

Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel o pomoc i z potrzeby serca podzielili się tym, czy mogli.