Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

8 marca to święto obchodzone jako Dzień Kobiet. Jest ono okazją do złożenia życzeń, powiedzenia kilku ciepłych słów i obdarowania kobiet prezentami w dowód uznania za trud włożony w ich codzienną, często niezauważalną pracę.

W naszej szkole chłopcy, przez szkolny radiowęzeł, życzyli Paniom i dziewczętom  zdrowia, radości, samych dobrych chwil, wielu powodów do uśmiechu i pamiętania o własnych potrzebach. Nie zabrakło też kwiatów i słodyczy.