Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Drużyna chłopców obroniła tytuł Mistrza Powiatu Mławskiego w piłkę koszykową zdobyty przed dwoma laty. Zawody odbyły się 22 lutego 2022r. w I LO w Mławie. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Michał Merchel z IV TI, Konrad Kuciński z III TBp, Olaf Dworecki z III TBp, Sergiusz Grzybicki z III TIp, Przemysław Siwek z I TIp, Jakub Wojciechowski z IV TB, Mateusz Gralewicz z III TRW, Filip Kapitański z II TI, Bartosz Rząp z II TB, Jakub Arent z III TB pokonała drużyny ZS nr 3 w Mławie oraz LO Strzegowo. 

Drużynę do występu przygotował Pan Grzegorz Cecelski