Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Oliwia Piłkowska, uczennica klasy III Technikum Reklamy, zajęła II miejsce w kategorii Rzeźba w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Epickie Pi".

Uczennica przystąpiła do I Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego - Matematycznego "Epickie Pi" organizowanego przez Krzysztofa Chojeckiego - Pana Pistację, nauczyciela matematyki, YouTubera, szkoleniowca i nauczyciela malarstwa. Konkurs polegał na stworzeniu pracy zawierającej symbol liczby PI w co najmniej jednej z trzech kategorii: rysunku i malarstwie, rzeźbie lub pozostałych dziedzinach wyrazu artystycznego. Oliwia postawiła na wykonanie rzeźby, co zaowocowało zasłużoną nagrodą. Gratulujemy sukcesu!