Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

14 marca 2022 roku drużyna Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie wywalczyła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłkę ręczną. Zawody odbyły się w Hali sportowej, gdzie chłopcy pokonali 1:0 drużynę ZS nr 4 w Mławie.

Również drużyna piłki siatkowej chłopców odniosła sukces zajmując III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mławskiego, które odbyły się 11 marca br. w I LO w Mławie. W finale nasi zawodnicy pokonali drużynę ZS nr 2, nieznacznie ulegli zespołom I LO i ZS nr 4 w Mławie. 

Zawodnikom i ich opiekunowi, Panu Grzegorzowi Cecelskiemu, gratulujemy!