Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

22 marca br. na scenie Miejskiego Domu Kultury wystąpiła ukraińska grupa Scream Inc z Kijowa. Wstęp miał charakter charytatywny, każdy uczestnik mógł wrzucić do puszki wolontariuszy Stowarzyszenia „Bądźmy razem” dobrowolny datek na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Sala kina wypełniła się fanami muzyki heavy metalowej. Scream Inc wykonał covery legendarnej Metalliki. Zespół został założony w 2008 roku w Kijowie. Grupę stanowią: wokalista Max Rozkruta, perkusista Andrey Liuty oraz gitarzyści Mike Rubanov i Taras Karpenko. W koncercie uczestniczyli również uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie, wspierając tę szczytną inicjatywę. 

Organizatorem wyjścia młodzieży na koncert był Pan Andrzej Goszczycki.