Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Nasz Patron

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, dziś po raz kolejny mogliśmy przeżywać wspólnotowo Rekolekcje Wielkopostne. Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Drodze Krzyżowej, podczas której wsłuchiwała się w słowa rozważań przygotowanych przez ks. Michała Fordubińskiego. 

Rekolekcje wielkopostne to bardzo szczególne wydarzenie, które pozwoliło społeczności szkolnej lepiej przygotować się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Podczas rekolekcji miała ona okazję zagłębić się w mękę Chrystusa i uświadomić sobie prawdy, o których na co dzień, żyjąc w biegu, często zapomina. 

W lepszym przeżywaniu rekolekcji przez młodzież pomagała oprawa muzyczna w wykonaniu szkolnego zespołu pod kierunkiem ks. Marcina Niesłuchowskiego.