Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

W najbliższy wtorek, 5 kwietnia 2022r., Samorząd Uczniowski organizuje Szkolny Dzień Walki z Depresją pod hasłem  „Przytul misia”. W ramach tego dnia odbędą się dwa konkursy oraz prelekcje dla wybranych klas.

Amerykańska psycholog Virginia Satir mówiła, że aby przeżyć, potrzebujemy czterech uścisków dziennie, by być zdrowym – ośmiu, a by się rozwijać – potrzeba ich dwunastu. Dlatego prosimy Was, aby tego dnia każdy przyniósł swoją przytulankę, gdyż pierwszy konkurs wytypuje klasę z największą liczbą przytulanek. O jego rozstrzygnięciu zdecyduje Wasze zaangażowanie.

Drugi konkurs sprawdzi kreatywność uczniów. Odbędzie się pod hasłem „Jeśli nie plecak to co?” Zachęcamy, aby tego dnia zastąpić tradycyjny plecak innym, nowatorskim, niespotykanym dotąd w szkole ekwipunkiem książek. Liczymy na Waszą pomysłowość.

W obu konkursach przewidziane są atrakcyjne nagrody!