Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 im. JERZEGO CIESIELSKIEGO w MŁAWIE

Szukaj artykułu

Ilość odwiedzin

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Losy absolwentów

1 kwietnia 2022 r. klasa I TIa wzięła udział w spotkaniu z st. kpt. Jackiem Dryllem z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Mławie. Podczas zajęć młodzieży poznała zawód strażaka, jego mocne i słabe strony, przyswoiła zagadnienia związane z prewencją społeczną, w tym zagrożeniami spowodowanymi tlenkiem węgla, zasady zapobiegania powstawaniu pożaru w domu i szkole. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem słuchali prowadzącego oraz chętnie dzielili się własną wiedzą i spostrzeżeniami na temat ochrony przeciwpożarowej.

Organizatorem spotkania była Pani Anna Tupacz.